Na pozici Offcanvas není zveřejněn žádný modul
Hronkova 586/44, Hradec Králové +420 777 077 264 revize@cisteni-nadrzi.cz

Čištění nádrží

Revize N+V, s.r.o. provádí čištění nádrží na PHM - benzín, naftu, olej, lehké topné oleje, mazut.

V dnešní době, kdy do paliva jsou přidávány bio složky, se kvalita medií všeobecně zhoršila a je nutné provádět aspoň jednou ročně odkalení nádrží. Toto odkalení však nenahrazuje opravdové vyčištění nádrží, které se dle normy ČSN 753415 a Vodního zákona provádí jednou za pět let před vlastní revizí nádrže. Bohužel na trhu existují firmy, které fyzicky do nádrží ani nevstoupí a nádrže pouze odkalují. Následně není možné provést vizuální kontrolu svárů nádrže a defektoskopii vnitřního pláště nádrže.

Postup firmy Revize N+V, s.r.o. je:

demontáž vík nádrží a následné odsátí použitelného média do předem připravených čistých barelů, popřípadě cisterny,

  • následuje samotný vstup technika do nádrže, ruční vyčerpání zbytků kalů,
  • následně jsou nádrže vytřeny a jsou seškrabány zbytky usazenin na stěnách nádrže.

Tento způsob čištění nádrží je jediný správný, který Vám zaručuje bezproblémový chod Vaší čerpací stanice.

demontáž víka čistý barel pro uskladnění media přečerpání čistého media do barelu nádrž po vysátí media kal z nafty v nádrži čištění nádrže s následným vyfoukáním kal ve vyvložkované nádrži vyčištěná vyvložkovaná nádrž čištění nádrží 

Kal z nádrže je odvezen a ekologicky zlikvidován odbobornou společností EKO SERVICE 2000 s.r.o, přičemž na vše jsou vystaveny náležité doklady: Protokol o vyčištění nádrže a doklad o ekologické likvidaci (Evidenční list pro přepravu nebezpečných odpadů po území ČR).

Naši pracovníci jsou proškoleni o zásadách ekologické likvidace a na veškeré práce používají odpovídající technické zařízení.

Důkladné vyčištění nádrže vybroušením a vypískováním

Provádíme vybroušení, vypískování starého nátěru z nádrží, kdy se odlupují kousky barvy a ucpávají filtr ve výdejním stojanu.

IMG 0861 IMG 0862 IMG 0863

Na fotkách je vyčištěná nádrž, z fotek je vidět, že se starý nátěr odlupuje, takže je nutné ho vybrousit. Starší nádrže jsou některé natřené zevnitř a ten nátěr se odlupuje do media. Doporučujeme staré odlupující se nátěry vybrousit a vůbec je na vnitřní plášť nádrže nedávat, když nátěr, tak pouze na vnější plášť nádrže.

KONTAKT

Aleš Novák
+420 777 077 264
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.